DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Polissia National University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Науково-інноваційний інститут економіки і агробізнесу >
Матеріали конференцій >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.polissiauniver.edu.ua/handle/123456789/8478

Название: Ноосферна освіта у популяризації органічного виробництва та здорового способу життя
Авторы: Ващенко, А. О.
Vashchenko, А.
Васильєв, М. Л.
Vasyliev, М.
Ключевые слова: кіберсередовище
родова садиба
ноосферна освіта
Дата публикации: 2017
Издатель: Житомирський національний агроекологічний університет
Библиографическое описание: Ващенко А. О. Ноосферна освіта у популяризації органічного виробництва та здорового способу життя / А. О. Ващенко, М. Л. Васильєв // Органічне виробництво і продовольча безпека : [зб. доп. V Міжнар. наук.-практ. конф.]. – Житомир : ЖНАЕУ, 2017. – С. 133–138.
Аннотация: Кіберсоціалізація особистості за своєю суттю є локальним процесом якісних змін структури самосвідомості, а також її мотиваційною сферою в процесі використання Internet-ресурсів та комунікації з «віртуальними агентами соціалізації», що зустрічаються людині в глобальній мережі Internet, в першу чергу, в соціальних мережах, в процесі спілкування: e-mail, форуми, чати (Internet Relay Chat), блоги, соціальні мережі, інтернет-пейджери, телеконференції, on line-ігри тощо. Всесвіт і внутрішній світ людини мають єдиний ритмодинамічний механізм приймання-передачі сигналів. При цьому сигнали здатні трансформуватися: фізичні – у хімічні – у біоритмічні – у психічні. Для реалізації завдань Світу необхідно діяти в режимах і методиках його ритмодинаміки, що відбито в загальних законах розвитку. Для успішного розвитку особистості необхідно реалізувати методичний принцип непорушення гармонії біоритмів людського тіла і мозку. Це принцип етичного (одночасно й екологічного) імперативу. У зв’язку з викладеним одним з напрямів відродження нації і зниження негативних наслідків кіберсередовища є підвищення свідомості населення та розвитку депресивних регіонів через реалізацію ідеї «Родова садиба» як механізму регулювання системи суспільних відносин, розроблену ННЦ «Інститут аграрної економіки» спільно з ВГО «Народний рух захисту Землі», вивчену та рекомендовану до впровадження Кабінетом Міністрів України і НААНУ.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/8478
ISBN: 978-966-8706-89-9
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Organik_2017_133-138.pdf170,38 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2024 Полесский университет