DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Polissia National University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Науково-інноваційний інститут економіки і агробізнесу >
Матеріали конференцій >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.polissiauniver.edu.ua/handle/123456789/9918

Название: Використання мікроміцетів роду Trichoderma Pers.: Fr. для біологічного контролю збудника сірої гнилі рослин – Botrytis cinerea Pers.
Авторы: Піковський, М. Й.
Pikovskyi, M.
Ключевые слова: фітопатогенний гриб
рослинні субстрати
сіра гниль
Дата публикации: 2019
Издатель: Житомирський національний агроекологічний університет
Библиографическое описание: Піковський М. Й. Використання мікроміцетів роду Trichoderma Pers.: Fr. для біологічного контролю збудника сірої гнилі рослин – Botrytis cinerea Pers. / М. Й. Піковський // Органічне виробництво і продовольча безпека : [зб. доп. учасн. VII Міжнар. наук.-практ. конф.]. – Житомир : ЖНАЕУ, 2019. – С. 311–313.
Аннотация: Гриб-космополіт Botrytis cinerea Pers. (Botryotinia fuckeliana (de Вату) Whetz.), який викликає сіру гниль, паразитує на багатьох сільськогосподарських культурах, а також уражу є різноманітні квітково-декоративні рослини. Його шкідлива дія проявляється як в період вегетації, так і при зберіганні продукції (плодово-овочевої). Водночас, перспективним та екологічно безпечним методом зменшення втрат врожаю від сірої гнилі є біологічний, що ґрунтується на застосуванні природних мікроорганізмів-антагоністів і продуктів їх життєдіяльності. Великий практичний і теоретичний інтерес являють собою види грибів роду Trichoderma Pers.: Fr. Вони широко розповсюджені в природі і зустрічаються на багатьох рослинних субстратах, часто в ґрунті.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/9918
ISBN: 978-617-7684-18-2
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Organik_2019_311-313.pdf72,32 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2024 Полесский университет